Referanslarımız

 

Sosyal Sorumluluk

sosyalsorumluluk

Topluma olan sorumluluğumuzu kurulduğumuz günden bu yana eğitim, kültür sanat, spor gibi farklı alanlarda desteklediğimiz projeler ile yerine getirmekteyiz.

ESSER'in toplumsal sorumluluk anlayışının temelinde çalışanları, müşterileri, bayileri, sivil toplum kuruluşları, üniversiteler ve medyanın oluşturduğu sosyal paydaşlarına duyduğu sorumluluk yatmaktadır.

ESSER olarak müşterilerimizin beklentilerini tüm iş yapış süreçlerimize yansıttığımız gibi desteklediğimiz sosyal sorumluluk ve sponsorluklar projelerimizi de bu beklentiler doğrultusunda oluşturuyoruz.

Bakım TeklifiDeğerlerimiz

BİLGİ, DENEYİM, CESARET ve İLERİ GÖRÜŞLÜLÜK

 

degerESSER Elektronik elektronik ve haberleşme alanında uzun yıllar şantiye hizmeti vermiş bu alanda proje çalışmalarında görev almış şantiye ve saha tecrübesini barındıran, teknik bilgisi yüksek girişimci teşebbüs ruhu ile kurulmuştur.

Kuruluşundan bu yana geçen kısa zaman zarfında taahhüt firması olarak önemli yol kat ederek hizmet verdiği tüm konularda, satış sonrası; Servis, bakım, sistem geliştirme hizmetlerine, sistemin sürekliliğini sağlamak açısından teorik ve pratik eğitim çalışmalarına artı değer katarak yüksek düzeyde önem vermektedir.

Taahhüt firması olarak vermiş olduğumuz hizmetlerde, akıllı bina uygulamalarında, yangın alarm, sesli tahliye, güvenlik alarm, bina otomasyonu ve yönetimi, ses anons sistemleri, otomatik söndürme sistemleri, CCTV görüntüleme ve kayıt sistemleri ve benzeri tüm hizmetlerimizle bu teknik konuların tek merkezden yönetimini sağlayan entegrasyon çözümlerimizle ihtiyaca uygun ve ileri teknoloji ürünlerle hizmet vermekteyiz.

ESSER Elektronik, küçük, orta ve büyük ölçekli projelerde, zayıf akım sistemleri konusunda en ileri teknolojileri kullanarak uygulama ve proje yapmaktadır.

Kalite politikamız olarak topluma ve çevreye karsı sorumluluklarının bilincinde, teknoloji ve kalite açısından sürekli ilerlemeyi hedef edinen bir kuruluş olarak amacımız, uluslararası standartlar ve yerel yönetmeliklerden taviz vermeden müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak markalarımızla verdiğimiz hizmetleri optimum ticari şartlarla sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

ESSER Firma yönetimi, kalite ve müşteri memnuniyetinde sürekli gelişimi sağlayacak hedefleri oluşturmaktan sorumludur.

Bu doğrultuda ESSER ELEKTRONİK çalışanlarından da kalite yönetim sistemimizin önemli bir parçası olan sürekli gelişime katkıları beklenmektedir.

Kalite, tüm çalışanlarımızın ve onların yöneticilerinin sorumluluğundadır.

Çalışanlarımızın sahip oldukları iş ahlakını ve yeteneklerini, kendilerine sunmuş olduğumuz eğitimlerle geliştirmek ve sertifikalandırmak temel çalışma ilkelerimizdendir.

Müşterilerimize en son teknoloji ürünlerimizi en iyi fiyat ve hizmeti uzman kadromuzla uluslararası standartlarda sunarken; Yürürlükteki mevzuat ve yasal düzenlemelere uymanın yanı sıra; faaliyetlerimizi karşılıklı güven esasına dayalı, dürüst, ahlaklı ve çevreyle dost olarak, sizlerle beraber sürdürmeye devam edeceğiz.