Kartlı Geçiş Sistemleri

 

kartligecisKartlı geçiş sistemleri genel olarak personel devam takibinde, ödemeli geçiş sistemlerinde,  giriş kontrol ve yemekhane otomasyonu uygulamalarında kullanılmaktadır.  Ödemeli kartlı geçiş sistemleri özellikle kent kart gibi toplu taşıma araçlarında kullanılmaktadır. Bundan başka yemekhane ve kantin otomasyonu uygulamalarında da kullanılır. Üye takip sistemleri spor salonları, havuz giriş kontrolü gibi uygulamalarda kullanılır. Güvenlik geçiş sistemleri üniversite,  holding, plaza girişlerinde kullanılmaktadır. Personel devam takip sistemi puantaj hesabı gerektiren tüm işletmelere yönelik bir çözümdür. Üniversitelere yönelik kampus kart çözümlerinde hem güvenlik giriş hem de ödemeli sistemler birbirine entegre olarak kullanılır.

Neden Erişim Kontrol Sistemi?
• Basit, kolay kullanım, tam güvenlik.
• Kolay erişim, yönetim ve izleme.
• Merkezden çoklu yönetim sistemi.
• Harici ve dahili hırsızlığı azaltma.
• Daha geniş güvenlik sistemleri için CCTV entegrasyonu.


Kartlı Geçiş Sisteminin Kullanım Alanları: Kartlı geçiş sistemini her türlü kamu ve özel kurumlar, Firmalar, Fabrikalar, İş Hanları, Ofisler, Depo, Özel Bölümler, Asansörler , Siteler, Plazalar, oteller için uygulayabilirsiniz.

Sistemin sağladığı avantajlar:

Erişim Kontrol Sisteminin en önemli avantajlarından birisi erişim aktivitesini belgeleme ve raporlama yeteneğidir. Orta ve geniş düzeyli sistemlerde kullanıcı tanımlı erişim aktivitesi raporlaması elde edilebilir. Böylece yaşanan bir olaydan sonra kimin hangi kritik alanlarda bulunduğu kolayca ve hızlı şekilde anlaşılabilir.

Kullandığımız Markalar

Kartlı Geçiş Sistemleri

honeywell